Almere City FC

Competitieweg 20 1318 EA ALMERE
 
 
 

Uitslagen: Club

 
datum
tijd
thuis
uit
uitslag
C
20-04
11:45
FC Volendam JO19-1
Almere City FC JO19-1
1
-
2
FC Volendam JO19-1 - Almere City FC JO19-1:
Tijd:20-04 11:45
Periode:
Accomodatie:Kras Stadion
Scheidsrechter:Kuipers, Y.
WedstrijdNummer:7951
C
20-04
15:00
Spakenburg
Jong Almere City FC
2
-
0
Spakenburg - Jong Almere City FC:
Tijd:20-04 15:00
Periode:3
Accomodatie:Sportpark De Westmaat
Scheidsrechter:Winkel, T.R.
WedstrijdNummer:3276
C
19-04
20:00
Almere City FC
Telstar
2
-
0
Almere City FC - Telstar:
Tijd:19-04 20:00
Periode:4
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:1670
B
17-04
18:30
Almere City FC JO12-1
ODIN 59 JO12-1
-
-
-
Almere City FC JO12-1 - ODIN 59 JO12-1:
Tijd:17-04 18:30
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:212273
C
13-04
10:30
RODA 23 JO12-1
Almere City FC JO12-1
0
-
12
RODA 23 JO12-1 - Almere City FC JO12-1:
Tijd:13-04 10:30
Periode:
Accomodatie:Sportpark RODA '23 Bovenkerk
Scheidsrechter:Wielen, S.R.A. van der
WedstrijdNummer:191794
C
13-04
12:00
Almere City FC JO15-1
PEC Zwolle JO15-1
1
-
3
Almere City FC JO15-1 - PEC Zwolle JO15-1:
Tijd:13-04 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8388
C
13-04
12:00
Almere City FC JO19-1
FC Groningen JO19-1
2
-
4
Almere City FC JO19-1 - FC Groningen JO19-1:
Tijd:13-04 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:7896
C
13-04
14:30
Jong Almere City FC
Excelsior M
1
-
3
Jong Almere City FC - Excelsior M:
Tijd:13-04 14:30
Periode:3
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:3565
C
13-04
14:45
AFC JO17-1
Almere City FC JO17-1
0
-
4
AFC JO17-1 - Almere City FC JO17-1:
Tijd:13-04 14:45
Periode:
Accomodatie:Sportpark Goed Genoeg- AFC
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8090
C
13-04
15:00
Almere City FC JO13-1
Excelsior JO13-1
1
-
3
Almere City FC JO13-1 - Excelsior JO13-1:
Tijd:13-04 15:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8743
C
12-04
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
3
-
1
Almere City FC - FC Den Bosch:
Tijd:12-04 20:00
Periode:4
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:1676
C
06-04
09:30
Almere City FC JO12-1
ODIN 59 JO12-1
4
-
1
Almere City FC JO12-1 - ODIN 59 JO12-1:
Tijd:06-04 09:30
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:Mehilal, B.
WedstrijdNummer:191785
C
06-04
11:00
Go Ahead Eagles JO13-1
Almere City FC JO13-1
1
-
1
Go Ahead Eagles JO13-1 - Almere City FC JO13-1:
Tijd:06-04 11:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark De Muggert
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8714
C
06-04
12:00
Almere City FC JO15-1
Zeeburgia JO15-1
3
-
0
Almere City FC JO15-1 - Zeeburgia JO15-1:
Tijd:06-04 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8387
C
06-04
12:00
Almere City FC JO11-1
Excelsior JO11-1
-
-
-
Almere City FC JO11-1 - Excelsior JO11-1:
Tijd:06-04 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:7631
 
datum
tijd
thuis
uit
uitslag
C
06-04
15:00
Kozakken Boys
Jong Almere City FC
3
-
1
Kozakken Boys - Jong Almere City FC:
Tijd:06-04 15:00
Periode:3
Accomodatie:Sportpark De Zwaaier
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:3462
C
06-04
15:00
Excelsior JO19-1
Almere City FC JO19-1
0
-
0
Excelsior JO19-1 - Almere City FC JO19-1:
Tijd:06-04 15:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Woudestein
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8042
C
06-04
15:00
Almere City FC JO17-1
Hollandia JO17-1
3
-
0
Almere City FC JO17-1 - Hollandia JO17-1:
Tijd:06-04 15:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8112
C
05-04
20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC
0
-
2
Jong FC Utrecht - Almere City FC:
Tijd:05-04 20:00
Periode:4
Accomodatie:Sportpark Zoudenbalch
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:1375
C
01-04
20:00
Almere City FC
Helmond Sport
3
-
0
Almere City FC - Helmond Sport:
Tijd:01-04 20:00
Periode:4
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:1674
C
31-03
12:00
Excelsior JO11-1
Almere City FC JO11-1
-
-
-
Excelsior JO11-1 - Almere City FC JO11-1:
Tijd:31-03 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Woudestein
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:7781
B
30-03
11:00
Hoogland JO12-2
Almere City FC JO12-1
-
-
-
Hoogland JO12-2 - Almere City FC JO12-1:
Tijd:30-03 11:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Langenoord
Scheidsrechter:Wee, M.J. van
WedstrijdNummer:208094
C
30-03
12:00
Almere City FC JO19-1
De Graafschap JO19-1
0
-
0
Almere City FC JO19-1 - De Graafschap JO19-1:
Tijd:30-03 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:7895
C
30-03
12:00
Cambuur L. JO15-1
Almere City FC JO15-1
2
-
1
Cambuur L. JO15-1 - Almere City FC JO15-1:
Tijd:30-03 12:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Kalverdijkje Noord
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8520
C
30-03
12:45
DEM JO17-1
Almere City FC JO17-1
1
-
3
DEM JO17-1 - Almere City FC JO17-1:
Tijd:30-03 12:45
Periode:
Accomodatie:Sportpark DEM
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8097
C
30-03
15:00
Almere City FC JO13-1
Cambuur L. JO13-1
2
-
0
Almere City FC JO13-1 - Cambuur L. JO13-1:
Tijd:30-03 15:00
Periode:
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:8742
C
30-03
15:30
Jong Almere City FC
Katwijk
1
-
1
Jong Almere City FC - Katwijk:
Tijd:30-03 15:30
Periode:3
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:3564
C
29-03
20:00
SC Cambuur
Almere City FC
0
-
1
SC Cambuur - Almere City FC:
Tijd:29-03 20:00
Periode:4
Accomodatie:Cambuur Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:1486
C
25-03
20:00
Almere City FC
TOP Oss
3
-
0
Almere City FC - TOP Oss:
Tijd:25-03 20:00
Periode:4
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:2482
-
-
-
-- - -- :
Tijd:
Periode:
Accomodatie:
Scheidsrechter:
WedstrijdNummer:
 
 

Programma: Thuis

 
datum
tijd
thuis
uit
C
24-04
18:30
Almere City FC JO19-1
ADO Den Haag JO19-1
AL Almere City FC JO19-1 - AL ADO Den Haag JO19-1
Tijd:24-04 18:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:18:30
WedstrijdNummer:7897
C
26-04
20:00
Almere City FC
Jong PSV
AL Almere City FC - AL Jong PSV
Tijd:26-04 20:00
Periode:-
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:stadionveld
Verzameltijd:20:00
WedstrijdNummer:1672
C
04-05
12:00
Almere City FC JO11-1
PEC Zwolle JO11-1
AL Almere City FC JO11-1 - AL PEC Zwolle JO11-1
Tijd:04-05 12:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:12:00
WedstrijdNummer:7629
C
04-05
12:00
Almere City FC JO17-1
Alphense Boys JO17-1
AL Almere City FC JO17-1 - AL Alphense Boys JO17-1
Tijd:04-05 12:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:12:00
WedstrijdNummer:8113
C
04-05
14:30
Jong Almere City FC
Kon. HFC
AL Jong Almere City FC - AL Kon. HFC
Tijd:04-05 14:30
Periode:-
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:stadionveld
Verzameltijd:14:30
WedstrijdNummer:3566
C
11-05
09:30
Almere City FC JO12-1
Hoogland JO12-1
AL Almere City FC JO12-1 - AL Hoogland JO12-1
Tijd:11-05 09:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:09:30
WedstrijdNummer:191784
C
11-05
12:00
Almere City FC JO19-1
FC Twente JO19-1
AL Almere City FC JO19-1 - AL FC Twente JO19-1
Tijd:11-05 12:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:12:00
WedstrijdNummer:7898
 
datum
tijd
thuis
uit
C
11-05
15:00
Almere City FC JO17-1
Go Ahead Eagles JO17-1
AL Almere City FC JO17-1 - AL Go Ahead Eagles JO17-1
Tijd:11-05 15:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:15:00
WedstrijdNummer:8114
C
18-05
12:00
Almere City FC JO11-1
Roda JC JO11-1
AL Almere City FC JO11-1 - AL Roda JC JO11-1
Tijd:18-05 12:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:12:00
WedstrijdNummer:7632
C
18-05
12:00
Almere City FC JO19-1
sc Heerenveen JO19-1
AL Almere City FC JO19-1 - AL sc Heerenveen JO19-1
Tijd:18-05 12:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 2
Verzameltijd:12:00
WedstrijdNummer:7899
C
18-05
15:00
Almere City FC JO13-1
FC Volendam JO13-1
AL Almere City FC JO13-1 - AL FC Volendam JO13-1
Tijd:18-05 15:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:15:00
WedstrijdNummer:8744
C
25-05
12:00
Almere City FC JO17-1
FC Emmen JO17-1
AL Almere City FC JO17-1 - AL FC Emmen JO17-1
Tijd:25-05 12:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:12:00
WedstrijdNummer:8115
C
25-05
15:00
Almere City FC JO15-1
Willem II Tilburg BV JO15-1
AL Almere City FC JO15-1 - AL Willem II Tilburg BV JO15-1
Tijd:25-05 15:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 2
Verzameltijd:15:00
WedstrijdNummer:8390
C
25-05
15:30
Jong Almere City FC
Barendrecht
AL Jong Almere City FC - AL Barendrecht
Tijd:25-05 15:30
Periode:-
Accomodatie:Yanmar Stadion
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:stadionveld
Verzameltijd:15:30
WedstrijdNummer:3567
 

Programma: Uit

 
datum
tijd
thuis
uit
C
20-04
11:45
FC Volendam JO19-1
Almere City FC JO19-1
AL FC Volendam JO19-1 - AL Almere City FC JO19-1
Tijd:20-04 11:45
Periode:-
Accomodatie:Kras Stadion
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 2
Verzameltijd:11:45
WedstrijdNummer:7951
C
20-04
15:00
Spakenburg
Jong Almere City FC
AL Spakenburg - AL Jong Almere City FC
Tijd:20-04 15:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark De Westmaat
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:01
Kleedkamer uit:06
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1 Spakenburg
Verzameltijd:15:00
WedstrijdNummer:3276
C
22-04
14:30
FC Dordrecht
Almere City FC
AL FC Dordrecht - AL Almere City FC
Tijd:22-04 14:30
Periode:-
Accomodatie:Riwal Hoogwerkers Stadion
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:stadionveld
Verzameltijd:14:30
WedstrijdNummer:1504
C
03-05
20:00
Jong Ajax
Almere City FC
AL Jong Ajax - AL Almere City FC
Tijd:03-05 20:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark De Toekomst
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:hoofdveld
Verzameltijd:20:00
WedstrijdNummer:1317
C
04-05
10:30
Sp. Krommenie JO12-1
Almere City FC JO12-1
AL Sp. Krommenie JO12-1 - AL Almere City FC JO12-1
Tijd:04-05 10:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Provily - Sport Krom
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 2
Verzameltijd:10:30
WedstrijdNummer:191788
C
04-05
12:15
FC Den Bosch JO13-1
Almere City FC JO13-1
AL FC Den Bosch JO13-1 - AL Almere City FC JO13-1
Tijd:04-05 12:15
Periode:-
Accomodatie:Sportpark De Vliert
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:12:15
WedstrijdNummer:8883
C
04-05
12:30
Willem II Tilburg BV JO19-1
Almere City FC JO19-1
AL Willem II Tilburg BV JO19-1 - AL Almere City FC JO19-1
Tijd:04-05 12:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Jan Truijenlaan
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:Sportpark Jan Truijenlaan veld 1
Verzameltijd:12:30
WedstrijdNummer:8053
C
04-05
15:00
NAC Breda JO15-1
Almere City FC JO15-1
AL NAC Breda JO15-1 - AL Almere City FC JO15-1
Tijd:04-05 15:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Heksenwiel
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:Sportcomplex Heksenwiel veld 3
Verzameltijd:15:00
WedstrijdNummer:8459
C
11-05
09:30
Vitesse JO11-1
Almere City FC JO11-1
AL Vitesse JO11-1 - AL Almere City FC JO11-1
Tijd:11-05 09:30
Periode:-
Accomodatie:Nationaal Sportcentrum Papendal
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:2-sportcentrum papendal veld B
Verzameltijd:09:30
WedstrijdNummer:7709
 
datum
tijd
thuis
uit
C
11-05
11:30
Roda JC JO13-1
Almere City FC JO13-1
AL Roda JC JO13-1 - AL Almere City FC JO13-1
Tijd:11-05 11:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Kaalheide
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 3
Verzameltijd:11:30
WedstrijdNummer:8841
C
11-05
18:00
VVSB
Jong Almere City FC
AL VVSB - AL Jong Almere City FC
Tijd:11-05 18:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark De Boekhorst
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:Hoofdveld
Verzameltijd:18:00
WedstrijdNummer:3396
C
18-05
10:00
PVC JO12-1
Almere City FC JO12-1
AL PVC JO12-1 - AL Almere City FC JO12-1
Tijd:18-05 10:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Marco van Basten
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:10:00
WedstrijdNummer:191799
C
18-05
12:30
AFC JO15-1
Almere City FC JO15-1
AL AFC JO15-1 - AL Almere City FC JO15-1
Tijd:18-05 12:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Goed Genoeg- AFC
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 3
Verzameltijd:12:30
WedstrijdNummer:8376
C
18-05
15:00
VVV-Venlo JO17-1
Almere City FC JO17-1
AL VVV-Venlo JO17-1 - AL Almere City FC JO17-1
Tijd:18-05 15:00
Periode:-
Accomodatie:VVV-Venlo Jeugdcomplex
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld VVV-Venlo
Verzameltijd:15:00
WedstrijdNummer:8239
C
18-05
18:00
De Treffers
Jong Almere City FC
AL De Treffers - AL Jong Almere City FC
Tijd:18-05 18:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Zuid (Groesbeek)
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 1
Verzameltijd:18:00
WedstrijdNummer:3516
C
25-05
13:00
PEC Zwolle JO13-1
Almere City FC JO13-1
AL PEC Zwolle JO13-1 - AL Almere City FC JO13-1
Tijd:25-05 13:00
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Be Quick '28
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 6
Verzameltijd:13:00
WedstrijdNummer:8779
C
25-05
14:30
FC Utrecht JO19-1
Almere City FC JO19-1
AL FC Utrecht JO19-1 - AL Almere City FC JO19-1
Tijd:25-05 14:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Zoudenbalch
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:1e veld
Verzameltijd:14:30
WedstrijdNummer:7963
B
01-06
11:30
Hoogland JO12-1
Almere City FC JO12-1
AL Hoogland JO12-1 - AL Almere City FC JO12-1
Tijd:01-06 11:30
Periode:-
Accomodatie:Sportpark Randhoorn
Scheidsrechter:-
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Kleedkamer Scheidsrechter:
Veld:veld 4
Verzameltijd:11:30
WedstrijdNummer:212624